Ana sayfa Haber Türk Yemek Kültüründeki Gizli Kahraman Mezeler

Türk Yemek Kültüründeki Gizli Kahraman Mezeler

67
0
Türk Yemek Kültüründeki Gizli Kahraman Mezeler

Sofralarda minimal porsiyonlarla sunulan, lezzetli başlangıçlar olarak tanımlayabileceğimiz mezelerin marifetlerini say say bitmez.

Mezeler, sofraların rengidir ve bazen aşk bazen de hüzün gibi derin mevzuların en iyi eşlikçisidir. Telaşla yediğimiz yemeklerin aksine, fonda güzel bir müzikle ve hoş sohbetlerle tadına vara vara yenir. Siz de dostlarınıza eşsiz mezelerle süslediğiniz keyifli sofralar kurmak isterseniz,USLA’da Türk mezelerinin inceliklerini keşfedebilirsiniz.

USLA’nın İstanbul Mecidiyeköy’deki, modern donanımlı eğitim mutfağında 11 Ocak Cuma günü 19:00 – 23:00 saatleri arasında düzenlenecek, “Mezeler – Benzemez Kimse Sana” Workshop’una katılanlar, “Keçi Peynirli Pancar Ravioli”, “Kuru Cacık”, “Tahinli Patlıcan Ezme”, “Narlı Deniz Börülcesi Salatası” ve “Edirne Tava Ciğer” gibi birbirinden leziz mezelerin yapımını USLA’nın usta şefleri ile deneyimleyebilecekler.

Fonda da Türk Sanat Müziği’nin eşsiz sezi Müzeyyen Senar’ın şarkılarının yer alacağı Workshop’takendi mezelerini kendileri yapmayı öğrenecekler.

Katılım ücretinin 180 TL olduğu “Mezeler – Benzemez Kimse Sana” Workshop’unun biletleri Biletix’te!

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Facebook üzerinden @yeicmutluolcom hesabından da takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here