Ana sayfa Mekan Divan Şeflerinden Özel Menü

Divan Şeflerinden Özel Menü

40
0
Divan Şeflerinden Özel Menü

Divan şefleri Porçini ve Trüf mantarını bir araya getiren özel bir menü hazırladı. Divan otel ve restoranlarında Ekim ayı boyunca servis edilecek menüde her damak tadına hitap eden lezzetler özenle seçildi.

Porçini ve Trüf mantarlarını merkeze alan tatlardan oluşan zengin menü Divan şefleri tarafından titizlikle hazırlandı. Ekim ayı boyunca Divan otel ve restoranlarında misafirlerle buluşacak olan özel menüde, deniz ürünlerinden mevsim sebzelerine kadar birçok tat mantarlarla zenginleştirildi.

Porçini Ve Siyah Trüf Mantarı Çorbası

Enfes başlangıçlardan damaklarda unutulmaz tatlar bırakan ana yemeklere kadar uzanan Porçini ve Trüf mantarı menüsünde; sırlanmış Porçini mantarı ve siyah Trüf mantarı ile hazırlanan ” İki Göz Organik Yumurta”, poşe Bıldırcın yumurtası ile hazırlanan “Porçini Ve Siyah Trüf Mantarı Çorbası”, Trüf soslu bahçe salatası ile servis edilen “Porçini Ve Pırasalı Börek”, fırınlanmış Porçini, pazı ve Ricotta peyniri ile tatlandırılan “Bruschetta”, fırınlanmış domates sos, Porçini ve tavuk Milanese ile lezzetlendirilen “Tagliatelle Alfredo”, ıspanak ve Trüf suyunun yanı sıra tatlı karideslerle çeşitlendirilen “Risotto Porçini” ve ballı Trüflü fondü, Parmesanın yanı sıra Stracciatella peynirinin buluştuğu “Pizza Porçini” mantar severleri gurme bir yolculuğa davet ediyor.

Menü, Divan İstanbul, Divan Suites İstanbul G-Plus, Divan İstanbul Asia, Divan Bursa, Divan Ankara, Divan Çukurhan, Divan Çorlu, Halat by divan, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış, Divan Pub Erenköy ve Divan Pub Ataşehir’de misafirlerle buluşacak.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Facebook üzerinden @yeicmutluolcom hesabından da takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here